درباره ما

ایده نو

مهاجرت از وطن برای آغاز یک زندگی جدید در کشور مقصد؛ به همراه خانواده، مسلما مهمترین تصمیم در طول زندگی شما خواهد بود و این موضوع بایستی به درستی و در تمامی سطوح ارزیابی شود.

تیم مجرب ایده نو، آماده ارائه تمامی خدمات مهاجرتی در عالی ترین سطوح به متقاضیان مهاجرت در زمینه های مختلف می باشد. ما با همکاری وکلای مجرب در سرتاسر دنیا، این امکان را فراهم می کنیم تا متقاضیان از طریق برنامه های مهاجرتی قانونی، خدماتی حرفه ای با بهترین کیفیت را دریافت کنند. همچنین برای متقاضیانی که امکان مراجعه حضوری ندارند نیز شرایطی فراهم شده تا از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین خدماتی در خور شان از مشاورین ایده نو دریافت کنند.

کارشناسان ما بعد از بررسی دقیق سوابق شغلی و مدارک تحصیلی شما، بهترین و منطقی ترین برنامه و راهکار اجرایی را پیش روی تان قرار می دهند‌.
ما معتقدیم که مهاجرت آغاز حرکتی بی پایان است و در این سفر و ماجراجویی هایش همواره همراهتان خواهیم بود.
از آنجایی که همه خواهان تجربیات جدید و استاندارد های مختلف برای زندگی و رفاه خود هستند، گرد هم آمدیم تا یکی از قوی ترین قطب های مهاجرتی در شیراز و بخصوص جنوب کشور باشیم؛ بزرگترین سرمایه ما اعتماد راستینی  است که در طی هفت سال بین ما و متقاضیان وجود داشته است و گواه آن تجربه های موفقی است که در این چند سال شاهد نتیجه های درخشان و موفق آن ها بوده ایم.

تیم ایده نو، از همان جرقه های اول تصمیم گیری شما برای مهاجرت همچون تکیه گاهی مطمئن در کنارتان خواهد بود و در تمامی مراحل راهنما، مشاور و همراه شما می ماند.

  شرکت کاریابی بین المللی ایده نو با مجوز رسمی از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آماده ارائه خدمات مشاوره شغلی و مهاجرتی به منظور اعزام متقاضیان به خارج از کشور است. این شرکت با همکاری وکلای مهاجرتی معتبر در سرتاسر دنیا آماده ارائه خدمات به تمام فارسی زبانان می باشد.

  آدرس

  شیراز،معالی آباد، حد فاصل پزشکان و دوستان ، ساختمان اوتانا ۱

  تلفن

  98-7136341835+

  ایمیل

  info@newideavisa.com

  سبد خرید