آکواریوم ونکوور

آکواریوم ونکوور

آکواریوم ونکوور) با نام رسمی مرکز علوم دریایی آکواریوم ونکوور ( یک آکواریوم در پارک استنلی واقع در ونکوور بریتیش کلمبیای کانادا است. این مرکز علاوه بر اینکه به عنوان یک جاذبه توریستی برای ونکوور محسوب می‌شود، مرکز تحقیقات دریایی و حفاظت از محیط زیست و توانبخشی حیوانات دریایی نیز بشمار می‌رود.
آکواریوم ونکوور یکی از اولین مکان‌هایی است که فعالیت حرفه‌ای در طبیعت را با گالری‌های نمایشی ترکیب کرد و به تفسیر رفتارهای حیوانات پرداخت. پس از خانه آبزیان باغ وحش لندن که تا به حال همچنان به طور منظم «نمایش عمومی» برگزار می‌کند آکواریوم ونکوور نخستین مکانی است که بر اساس آموزش و استخدام تمام وقت طبیعت شناسان بنیاد گذاشته شده است. آکواریوم ونکوور پروژه‌های تحقیقاتی گسترده‌ای را در سراسر جهان از جمله نجات و توانبخشی پستانداران دریایی برگزار می‌کند.

در ۹ اوت ۲۰۱۰ استفان هارپر نخست وزیر وقت کانادا و گوردون کمپبل نخست وزیر وقت بریتیش کلمبیا اعلام کردند بودجه آکواریوم ونکوور تا ۱۵ میلیون دلار است.

در اکتبر ۲۰۰۹ آکواریوم ونکوور به عنوان یک مرکز آموزش ساحلی آمریکا توسط آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده آمریکا تعیین شد. به عنوان اولین مرکز آموزشی در کانادا این نقش برای تقویت همکاری کانادا و آمریکا برای حفاظت و احیای مشترک منابع اقیانوس در نظر گرفته شده است.

آکواریوم ونکوور حدود ۹٬۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌دهد و در مجموع ۹٬۵۰۰٬۰۰۰ لیتر آب در ۱۶۶ آکواریوم را به نمایش می‌گذارد. گالری‌های مختلف و متعدد در زمان‌های مختلف و در طول تاریخ آکواریوم ساخته شده‌اند.
از گالری¬های موجود در این آکواریوم می¬توان به گالری اقیانوس آرام، قطب شمال کانادا، جایگاه پنگوئن¬ها، وحوش ساحلی، گنجینه¬های ساحل بریتیش کلمبیا، منطقه استوایی، جنگل¬های بارانی آمازون، گالری قورباغه¬ها برای همیشه و گالری اکتشاف کانکورد اشاره کرد.

  شرکت کاریابی بین المللی ایده نو با مجوز رسمی از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آماده ارائه خدمات مشاوره شغلی و مهاجرتی به منظور اعزام متقاضیان به خارج از کشور است. این شرکت با همکاری وکلای مهاجرتی معتبر در سرتاسر دنیا آماده ارائه خدمات به تمام فارسی زبانان می باشد.

  آدرس

  شیراز،معالی آباد، حد فاصل پزشکان و دوستان ، ساختمان اوتانا ۱

  تلفن

  98-7136341835+

  ایمیل

  info@newideavisa.com

  سبد خرید