برنامه مهاجرتی استان نوا اسکوشیا

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استانی نوا اسکوشیا (NSNP):

پزشکان سرتا سر دنیا حتی متخصصان وقتی وارد کانادا می شوند اجازه فعالیت در حرفه پزشکی را ندارند؛ مگر اینکه در امتحانات امتیاز لازم را برای گرفتن مدارک مورد نیاز پذیرش دولت کانادا کسب کنند؛ که این پروسه سخت و دشوار و زمان بری است. در ضمن تعداد پذیرفته شدگان از این طریق در هر دوره بسیار محدود می باشد.
بهترین روش اخذ اقامت دائم برای پزشکان (مخصوصا پزشکان عمومی ) روش استانی نوا اسکوشیا  (NOVA SCOTIA)   می باشد.

مراحل اخذ اقامت دائم کانادا با روش استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA)  :

در روش استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA)  بدون نیاز به داشتن مدرک آیلتس، ابتدا مدارک دانشگاهی  شما شامل دانشنامه، ریز نمرات، رزومه و همین طور سابقه فعالیت پزشکی شما در ایران به  ( NSHA (NOVA SCOTIA HEALTH  توسط دفتر ایده نو  ارائه می گردد و پس از اینکه رزومه شما توسط NSHA  تایید گردید، دولت کانادا به شما پیشنهاد کاری در حرفه پزشکی ارائه می دهد. در این مرحله موکلین دفتر ایده نو در کانادا پیشنهاد کاری شما را به دفتر مهاجرت استانی کانادا ارائه داده و با دریافت پذیرش استانی و ویزای کار، اجازه کار(WORK PERMIT) در مراجع پزشکی به شما داده می شود و شما با ویزای کار و اجازه کار در حرفه پزشکی وارد خاک کانادا می شوید.
در روش استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA) از همان بدو ورود مراحل اخذ اقامت دائم کانادا شما توسط موکلین دفتر ایده نو در کانادا پیگیری می گردد.
در روش استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA) ضمن گرفتن اقامت دائم کانادا و فعالیت در حرفه پزشکی با اجازه کار ؛ پس از دو سال فعالیت در این استان امکان زندگی و کار در دیگر استان های کانادا برای شما فراهم می گردد.

مزیت های برنامه استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA) :

1. پذیرش بدون محدودیت سنی؛
2. پذیرش بدون نیاز به مدرک آیلتس؛
3.دریافت ویزای کار در بدو ورود؛
4. اخذ اقامت دائم کانادا؛
5. کسب درآمد در بدو ورود به کانادا؛
6.امکان زندگی در استان های دیگر کانادا پس از 2 سال؛
7. اجازه کار در حرفه پزشکی در بدو ورود.

شرایط پذیرش برنامه استانی نوا اسکوشیا   (NOVA SCOTIA) :
1. فارغ التحصیل شده باشید؛
2. داشتن سابقه کار
3.داشتن دانش زبان انگلیسی در حد مصاحبه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق نواسکوشیا با مشاورین ایده نو تماس حاصل فرمایید.

  شرکت کاریابی بین المللی ایده نو با مجوز رسمی از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آماده ارائه خدمات مشاوره شغلی و مهاجرتی به منظور اعزام متقاضیان به خارج از کشور است. این شرکت با همکاری وکلای مهاجرتی معتبر در سرتاسر دنیا آماده ارائه خدمات به تمام فارسی زبانان می باشد.

  آدرس

  شیراز،معالی آباد، حد فاصل پزشکان و دوستان ، ساختمان اوتانا ۱

  تلفن

  98-7136341835+

  ایمیل

  info@newideavisa.com

  سبد خرید